9.3
Van Loon - Breda
46 reviewsReview details
Review door Pieter
Hypotheek
Geschreven op: 20 december 2025
Philippe was erg flexibel met het maken van de afspraak en begreep dat er voor ons haast bij was geboden.
Het verhaal was erg goed en klopte in grote lijnen ook.
Het enige wat ik jammer vond is dat als ik vragen had ik te horen kreeg dat ik me geen zorgen moest maken. Bleek achteraf wel dat aan aantal dingen waar ik mij zorgen over maakte niet helemaal klopte en het dus maar goed was dat ik deze aangaf.
Verder was de begeleiding met de documenten prima en werden problemen altijd zo snel mogelijk opgelost. werd er netjes terug gebeld en mocht ons contact persoon er niet zijn dan werden we altijd geholpen door een van de andere collega's.
Wel was het af en toe erg moeilijk met het oplossen van de problemen en mag het soms wat meer gecontroleerd worden. Vooral ook toen het bijna allemaal rond was en mijn oude huis eerder verkocht werd dan dat het nieuwe huis werd aangekocht. toen hadden er belletjes moeten gaan rinkelen dat de overbruggingsfinanciering niet meer kan. maar helaas gebeurde dit niet en moest op het allerlaatste moment. (wederom omdat ik vragen ging stellen) veel opnieuw geregeld worden met de bank om het allemaal rond te krijgen.
Reactie van Van Loon - Breda
Hi Pieter,
Dank voor je uitgebreide review, daar kunnen we wat mee!
Zorgen waren inderdaad niet nodig. Uiteindelijk kunnen er altijd bepaalde dingen voorvallen die buiten onze macht liggen, omdat de bank bijvoorbeeld aanvullende vragen stelt over aangeleverde documentatie, waardoor er toch nog aan knoppen gedraaid moet worden. Gelukkig is dit uiteindelijk allemaal goed afgehandeld en is de hypotheekaanvraag voor de deadline goedgekeurd.
Wat betreft de overbruggingsfinanciering deed de bank bijvoorbeeld daar inderdaad wat moeilijk over, maar hebben we ook wat dat betreft achter de schermen alles weten te regelen zodat jullie niet tegen onnodige kosten aan zouden lopen.
Fijne feestdagen gewenst en veel geluk in jullie nieuwe woning!
Groet,
Philippe

Van Loon - Breda
Details adviesgesprek
Het adviesgesprek vond plaats in augustus 2025.
De review is afkomstig van Advieskeuze.