Logo Advieskeuze.nl bestaat 10 jaar
Home  >  Rovers Van Hoof
<  Terug naar de kantoorpagina

Gecheckt door Advieskeuze.nl

Advieskeuze.nl hecht veel waarde aan betrouwbare informatie. Onze gecheckt-stempel is de manier om dit te garanderen. Als het "gecheckt door Advieskeuze.nl"-logo bij het zoekresultaat staat, dan zijn alle belangrijke gegevens gecontroleerd.

Wij controleren of de gegevens van het kantoor nog actueel zijn. Zo weet je zeker dat je op de juiste manier met het kantoor in contact kan komen en dat bijvoorbeeld de genoemde tarieven kloppen. Rovers Van Hoof betaalt €100 per jaar voor deze dienst.

Wat is er gecontroleerd?

  • Contactgegevens
  • Tariefinformatie
  • Dienstverleningsdocument
  • Openingstijden
  • Website
  • KVK registratie
  • Keurmerken
Gecheckt-stempel

Rovers Van Hoof

Deen Rovers & Leo van Hoof zijn in het voorjaar van 2008 gestart als zelfstandig tussenpersoon. Wij hebben zeer ruime ervaring opgebouwd in advisering van financiele produkten, dus hypotheken - traditionele levens- en particuliere schade verzekeringen. Adviseren volgens "the old skool" heeft ons veel tevreden klanten gebracht.

Logo van Rovers Van Hoof
 
Bekijk de kantoorpagina

Over Advieskeuze.nl

  • Over ons
  • Veelgestelde vragen
  • Reviewbeleid
  • Cookiebeleid
  • Disclaimer en disclosure
  • Privacy
  • Sitemap

Inloggen voor bedrijven

  • Inloggen
  • Aanmelden

Contact

Advieskeuze.nl
Spacelab 41
3824 MR Amersfoort