Advieskeuze

KennisbankExpertplatformBlogsOver ons
Voor bedrijven
Vind adviseurs per categorie

Particulier

  • Aankoopmakelaar
  • Bankmedewerker
  • Belastingadviseur
  • Duurzaam wonen adviseur
  • Financieel planner
  • Hypotheekadviseur
  • Kredietadviseur
  • Notaris
  • Pensioenadviseur
  • Scheidingsadviseur
  • Taxateur
  • Verkoopmakelaar
  • Vermogensadviseur
  • Verzekeringsadviseur

Zakelijk

  • Aansprakelijkheidsverzekeringen
  • Arbeidsongeschiktheidsverzekeringen
  • Bedrijfsschadeverzekeringen
  • Betalingsrisicoverzekeringen
  • Pensioenregelingen
  • Rechtsbijstandverzekeringen
  • Verzuimverzekeringen
  • Zakelijke financieringen

Voor bedrijven
  • Home
  • ABN AMRO Bank Zwolle
10

Reviews van ABN AMRO Bank Zwolle

143 reviews
Terug naar kantoorpagina
Reviews filteren
Score
Categorieën
Schrijf een review

Reviews

Schrijf een review

cas

details

Bankzaken

05 november 2024

HET IS EEN GROTE SCHANDE DAT AL DIE KANTOREN VERDWIJNEN, ONDER HET MOM VAN IEDEREEN WERKT TOCH DIGITAAL, HET IS EEN ORDINAIRE BEZUINIGING OP KANTOREN EN PERSONEEL, IK KAN ME VOORSTELLEN DAT JE IN EEN KLEIN DORP GEEN KANTOOR KUNT HEBBEN, MAAR BEGIN DAN BIJ VOORBEELD BIJ 50.000 INWONERS EEN KLEIN KANTOOR WAAR KLANTEN TERECHT KUNNEN, MAAR NU WORDEN ZE IN DE STEEK GELATEN, ZOEK HET MAAR UIT HOE JE HET OPLOST, HET KOST ONS IN IEDER GEVAL GEEN GELD SCHANDE OVER DE RUG VAN DE KLANTEN, DEVENTER 100.000 INWONERS GEEN KANTOOR, KAMPEN 60.000 INWONERS GEEN KANTOOR,EN NOG VELE KANTOREN DIE VERDWENEN ZIJN, HOOFDKANTOOR ABNAMRO WAAR BENT U MEE BEZIG, DE BOEL AF TE BREKEN EN GEEN SERVICE TE VERLENEN, GELUKKIG HEEFT ZWOLLE NOG WEL EEN KANTOOR, HET PERSONEEL IS ZEER GOED DAAR LIGT HET NIET AAN, 1 PERSONEELS LID IS ZEER GOED, EN WEET NOG WAT SERVICE IS, EN DAT IS DE HR.LEGEBEKE KANTOOR ZWOLLE, AMRO BANK DOE WAT MET DEZE KRITIEK, HET PERSONEEL KRIJGT ALS CIJFER EEN DIKKE 10, HOOGACHTEND C.VAN OMMEN EIGENAAR PARKEERGARAGE CENTRAAL KAMPEN.

G.ijzerman

details

Bankzaken

22 september 2024

Zeer snel en netjes geholpen.mijn bankpas was stuk twee dagen later had ik de nieuwe al.

Anoniem

details

Hypotheek

24 december 2018

Weet waar ze get over heeft. Vraagt indien nodig advies van collega

Anoniem

details

Vermogen

27 maart 2017

De score had hoger kunnen zijn. Het gesprek was goed. Het lijkt er op dat ik antwoord krijg op mijn vragen echter ik kan nog geen oordeel geven omdat het advies nog niet is uitgebracht. Dit advies is noodzakelijk om een beoordeling te geven over het totaal.

RR

details

Hypotheek

25 september 2016

Denk goed mee en reageert adequaat op vragen die per mail gesteld worden.

Ad

details

Financiële planning

09 november 2014

Goed en duidelijke uitleg,en ben tevreden met het advies.

Marieke Snel

details

Hypotheek

26 september 2014

Zeer goed geholpen, was meedenken en dook meteen in de materie. Zeer prettig gesprek.

A.W.

details

Hypotheek

15 september 2014

Adviseur was helder in bewoording en duidelijk te volgen. Kwam vriendelijk en rustig over. Waardoor het een fijn gesprek was.

Anoniem

details

Pensioen

06 juli 2014

Mijn/onze situatie werd niet in zijn geheel en overzichtelijk meegenomen in het advies. Adviseur maakte gebruik van een model van de bank dat slechts één scenario kon verwerken. Adviseur kon niet schakelen naar andere varianten en had sommige aangeleverde gegevens over het hoofd gezien en/of foutief geïnterpreteerd. Resultaat: advies had voor ons absoluut geen meerwaarde en heeft alleen maar geld gekost. Zelf uiteindelijk de zaken op een rijtje gezet en een beslissing genomen!

Jeroen/Martine

details

Hypotheek

27 maart 2014

De adviseur was erg vriendelijk en behulpzaam. Hij nam ruim de tijd en legde alles tot in detail uit. Ook heeft hij ons koopcontract juridisch gecheckt. We voelden ons serieus genomen, rustig en hij nam duidelijk het voortouw om ons, in dit voor ons lastige en nieuwe proces, te begeleiden. Erg prettig!

harry

details

Hypotheek

27 maart 2014

We hebben meerdere gesprekken gehad. In het eerste gesprek werd ons idee voor de koop van een woning[3e woning] positief bevestigd dat we goed zaten bij onze ABNAMRO bank die ons bij de aankoop van de vorige huizen ook adviseerde

matthijs

details

Vermogen

25 maart 2014

De adviseur kent haar vak en uit dat op zeer plezierige wijze. Ik hoop haar weer te zien.

LK

details

Hypotheek

24 februari 2014

De adviseur is accuraat, geeft een helder beeld over zowel inhoud als procedure en wekt daarmee de juiste verwachting.

H. Weuring

details

Hypotheek

23 februari 2014

Wij hebben het gesprek en de verdere afhandeling van onze hypotheekaanvraag als zeer prettig ervaren. Contact via de telefoon en ook via de mail liep erg soepel en al onze vragen werden snel en goed beantwoord. ook randzaken als verzekering nieuwe huis en vragen over formulieren die je moet inleveren werden naar grote tevredenheid beantwoord.

Niek Slooter

details

Hypotheek

21 februari 2014

Een luchtig maar zeer verhelderend gesprek.

Misel Sisic

details

Hypotheek

18 februari 2014

Het gesprek heeft thuis plaats gevonden om 20 uur, de adviseur kwam zeer positief over en heeft goed uitleg gegeven over de mogelijkheden van een Hypotheek. De kennis van zijn zaken was duidelijk aanwezig en hij nam voldoende tijd om ons bepaalde dingen uit te leggen. Kortom ik had dit gesprek niet willen missen en hierdoor heb ik goed gevoel gekregen van mijn eigen Bank waar ik jaren klant bij ben.

Guus

details

Vermogen

12 februari 2014

Was nuttig en leuk, informatief en de adviseur is meelevend en ook vrolijk

A Marskamp

details

Vermogen

06 februari 2014

goede dossier kennis. duidelijk in advisering.

C.Boersbroek

details

Vermogen

30 januari 2014

Hij is klantvriendelijk, heeft de zaken goed voorbereid, geeft eerlijk zijn advies, is correct in zijn optreden en heeft kennis van zaken

J. M.

details

Vermogen

28 januari 2014

geeft ook ongevraagd goed en duidelijk advies.

LC Timmer

details

Hypotheek

27 januari 2014

Heeft alle wensen en behoeften duidelijk en zorgvuldig verzameld. Graag zie ik eerder resultaat ipv het hele proces uit te smeren richting de deadline van sleuteloverdracht.

Jan J Sunter

details

Hypotheek

13 januari 2014

Inhoudelijk was het gesprek helder en duidelijk.

Nienke Cuperus

details

Hypotheek

06 januari 2014

tevreden over de gegeven informatie, afspraken waren duidelijk en werden goed nagekomen. Makkelijk bereikbaar als we vragen hadden.

Jonathan

details

Hypotheek

28 december 2013

Rustige, vriendelijke adviseur die goed de tijd neemt om ons van financieel advies te voorzien.

Diepeveen

details

Hypotheek

19 december 2013

Vriendelijk, daadkrachtig, eerlijk, weet zijn gesprekspartner(s) op waarde te schatten.

1 t/m 25 van 143
123456
Logo van Advieskeuze
Advieskeuze
Dahliastraat 94 A
4613 DP Bergen op Zoom
Volg ons ook op
Over Advieskeuze
  • Over Advieskeuze
  • Contact
  • Veelgestelde vragen
  • Reviewbeleid
  • Cookiebeleid
  • Sitemap
  • Nieuws voor partners
Voor bedrijven

Over Advieskeuze

  • Over Advieskeuze
  • Contact
  • Veelgestelde vragen
  • Reviewbeleid
  • Cookiebeleid
  • Sitemap
  • Nieuws voor partners

Voor bedrijven

  • Inloggen
  • Aanmelden
Logo van Advieskeuze

Advieskeuze
Dahliastraat 94 A
4613 DP Bergen op Zoom

Volg ons ook op

Advieskeuze © 2011 - 2026
PrivacybeleidDisclaimer