9.9
JEROEN Hypotheken & Verzekeringen
568 reviewsReview details
Review door Alaa
Hypotheek
Geschreven op: 29 mei 2026
Ik ben zeer tevreden over de dienstverlening van Jeroen Hypotheken en in het bijzonder over mijn adviseur Peter.
Het gehele traject is telefonisch en online verlopen, waardoor ik nooit naar kantoor hoefde te komen. Alles was vanaf het begin duidelijk, overzichtelijk en professioneel geregeld. De communicatie verliep snel en prettig, en ik werd altijd goed op de hoogte gehouden van de voortgang.
Mijn dossier was niet eenvoudig, omdat ik inkomsten heb uit drie verschillende bronnen: loondienst, mijn eigen onderneming en verhuur van een tweede woning. Daarnaast was er ook sprake van eigen geld. Ondanks deze complexe situatie wist Peter hier een sterk en goed onderbouwd dossier van te maken.
Wat ik vooral waardeer, is de kennis, inzet en het doorzettingsvermogen van Peter. Hij heeft mijn hypotheek uiteindelijk rond gekregen, terwijl ik eerlijk gezegd niet had verwacht dat dit mogelijk zou zijn. Dat geeft aan hoeveel ervaring en deskundigheid hij heeft.
Ik ben Peter dan ook ontzettend dankbaar voor zijn hulp, vriendelijke begeleiding en snelle service gedurende het hele proces.
Reactie van JEROEN Hypotheken & Verzekeringen
Beste Alaa, erg mooi om te lezen dat je zo fijn en goed door Peter en de rest van het team bent geholpen. Groeten team Jeroen

JEROEN Hypotheken & Verzekeringen
Details adviesgesprek
Het adviesgesprek vond plaats in mei 2026.
De review is afkomstig van Advieskeuze.