
Freek Hypotheek Uden
Ben je op zoek naar een hypotheekadviseur die jou een passend en verantwoord financieel advies kan geven? Dan ben je bij Freek Hypotheek (voorheen Hypotheek Visie) aan het juiste adres. Belangrijk bij het hypotheekadvies van Freek is het intensieve en uitvoerige contact tussen jou en de adviseur om te komen tot de optimale hypotheek. Freek kan je objectief adviseren en bemiddelen bij nagenoeg alle banken en geldverstrekkers in Nederland. Wij hechten veel waarde aan een transparante en onafhankelijke dienstverlening en een hoge kwaliteit van het advies. We monitoren continu of het verstrekte financiële advies voldoet aan onze hoge kwaliteitsnormen. De klanttevredenheid wordt doorlopend gemeten door een onafhankelijk onderzoeksbureau. Klik door naar onze website en maak een afspraak. Freek Uden is in 2003 opgericht als Hypotheek Visie en behoort sinds 1 januari 2020 tot het landelijke Freek Hypotheek. Dankzij de landelijke achterban en de expertise van Freek zorgt de organisatie voor nog betere service en kwaliteit.



Gecheckt doorAdvieskeuze
Maak een afspraak
Contactgegevens
Website
https://freekhypotheek.nl/vestigingen/udenContactopties
de webcam geven.
Bezoeken
Locatie & parkeren
Openingstijden
in de avond op afspraak
in de avond op afspraak
in de avond op afspraak
in de avond op afspraak
Medewerkers

Dorris van Rijbroek
Management assistente

Jolanda de Greef
Binnendienst Medewerker

Yip Man
Binnendienst Medewerker

Bob Bressers
Eigenaar / Gecertificeerd Financieel Planner

Frank Wijdeven
Financieel Adviseur

Mirjam Thijssen
Binnendienst medewerker

Stijn Nieuwenhuis
Financieel Adviseur

Monja van de Kerkhof- van Berloo
Management assistente

Paul van der Linden
Eigenaar / Gecertificeerd Financieel Planner
Meest recente reviews
Albert
detailsHypotheek
Frank, dankjewel voor het snel regelen van onze hypotheek. We weten dat het een flink dossier was, maar je hebt het goed voor elkaar gekregen. Hierdoor kunnen wij onze droom verwezenlijken, die we al een paar jaar hadden, maar de stap niet durfden te nemen. Na het gesprek dat we hebben gehad, heb je onze gedachte op een positieve manier veranderd en hebben wij gezien dat wat wij dachten dat niet kon, toch mogelijk was. Nogmaals dankjewel voor de inzet die je voor ons hebt gedaan! Groetjes Albert en Stephanie.
Joey & Renee
detailsHypotheek
Frank heeft bij het afsluiten van onze hypotheek heel erg meegedacht met onze persoonlijke situatie, wat verder ging dan alleen het afsluiten van de hypotheek zelf. Wij hebben dit als erg prettig ervaren, omdat we zelf nieuw zijn in het proces.
Kevin en Ilse
detailsHypotheek
Denkt overal in mee en reageert heel snel op vragen en stelt je gerust.
Aanbieders
Bekijk alle 20 aanbiedersTarieven
Filter tarieven op onderwerp en situatie
Beschikbare diensten/producten:
Kennismaking
Het eerste gesprek bij Freek Hypotheek Uden is gratis. Je mag verwachten dat er geen geld in rekening wordt gebracht voor bijvoorbeeld de kennismaking, globale indicatie van kosten of informatie over mogelijke opties.
Gratis afspraak makenMedia
Foto‘s


















