9.8
Van Kooten Financiële Raadgevers
448 reviewsReview details
Review door JdV
Hypotheek
Geschreven op: 29 december 2025
Ten eerste konden wij al één dag na een kennismakingstelefoontje op het kantoor in Amersfoort terecht. We hebben natuurlijk allerlei gegevens moeten invullen die van belang waren voor de eerste berekening. En dat leidde ertoe dat er een hypotheek mogelijk bleek vér boven onze verwachtingen.
Vervolgens hebben de adviseurs in hoog tempo alles doorgestuurd naar de hypotheekbank, de ING. Daar lag het verwerkingstempo bepaald niet hoog, maar beide adviseurs hebben er bovenop gezeten om het tempo erin te houden.
Voorts bleek de bank veel meer aanvullende informatie nodig te hebben, die volgens ons redelijk overbodig was en alleen maar vertragend werkte.
En toen op de allerlaatste dag, anderhalf uur voor het verlopen van de termijn van financieel voorbehoud, er een definitieve hypotheekofferte lag, is alles daarna in een stroomversnelling gekomen. Dat ging zo rap, dat wij binnen drie dagen alles konden afronden met de adviseurs.
We vormden, zo hebben we begrepen, een speciaal risico voor de bank: gepensioneerd, slechts voor 50% een vast inkomen naast eventuele pensioenen, maar Van Kooten Adviseurs is erin blijven geloven.
We zijn daar heel erg blij mee; heel erg bedankt!
Reactie van Van Kooten Financiële Raadgevers
Wat fijn dat jullie ondanks de uitdagingen zo tevreden zijn met het resultaat en onze begeleiding. Dank voor de mooie woorden! We begrijpen dat het proces soms spannend was, maar gelukkig hebben we er samen voor kunnen zorgen dat alles op tijd rond kwam. Heel veel plezier in jullie nieuwe woning!

Van Kooten Financiële Raadgevers
Details adviesgesprek
Het adviesgesprek vond plaats in oktober 2025.
De review is afkomstig van Advieskeuze.