9.9
Freek Hypotheek Uden
1045 reviewsReview details
Review door Albert
Hypotheek
Geschreven op: 28 mei 2026
Frank, dankjewel voor het snel regelen van onze hypotheek. We weten dat het een flink dossier was, maar je hebt het goed voor elkaar gekregen. Hierdoor kunnen wij onze droom verwezenlijken, die we al een paar jaar hadden, maar de stap niet durfden te nemen. Na het gesprek dat we hebben gehad, heb je onze gedachte op een positieve manier veranderd en hebben wij gezien dat wat wij dachten dat niet kon, toch mogelijk was. Nogmaals dankjewel voor de inzet die je voor ons hebt gedaan!
Groetjes Albert en Stephanie.
Reactie van Freek Hypotheek Uden
Beste Albert en Stephanie,
Hartelijk dank voor jullie prachtige review. Wat bijzonder om te lezen dat we hebben kunnen bijdragen aan het verwezenlijken van een droom waar jullie al langere tijd mee rondliepen.
Soms lijken bepaalde wensen of plannen niet haalbaar, maar door samen goed naar de mogelijkheden te kijken ontstaat er vaak meer ruimte dan vooraf gedacht. Mooi om te horen dat het gesprek jullie heeft geholpen om met vertrouwen deze stap te zetten.
Dank voor jullie vertrouwen en de fijne samenwerking. Ook namens Frank bedankt voor de mooie woorden. We wensen jullie ontzettend veel geluk, plezier en mooie momenten toe in jullie nieuwe woning.
Met vriendelijke groet,
Team Freek Hypotheek

Freek Hypotheek Uden
Details adviesgesprek
Het adviesgesprek vond plaats in april 2026.
De review is afkomstig van Advieskeuze.