9.7
Spreeuw Hypotheken en verzekeringen
384 reviewsReview details
Review door D. van Limbeek
Hypotheek
Geschreven op: 05 juni 2026
Dit is de 2e keer dat Jeroen mij heeft geholpen in aanloop van het aankopen van een huis en het regelen van de verzekering.
De eerste keer kocht ik alleen een huis.
Deze keer samen met mijn vriendin. Zoals iedereen weet is het in deze tijd een huis krijgen een grote opgave, al helemaal samen. Dankzij Jeroen wisten vanaf moment 1 waar we aan toe waren en had we snel inzichtelijk wat de mogelijkheden waren.
Vanaf het moment dat we een bod gingen doen wisten we precies wat mogelijk was, waardoor we gunstige voorwaarden konden bieden bij het bod.
De betrokkenheid en oprechte intresse in het gehele proces viel mij vooral op. Van de snelle reacties tot aan het meegaan naar de notaris.
Wij zijn enorm dankbaar voor alle hulp en kunnen hem van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en betrokken hypotheekadviseur.
Reactie van Spreeuw Hypotheken en verzekeringen
Bedankt Davey, ik vond het ook fijn om jullie te mogen helpen, veel geluk in jullie nieuwe woning !

Spreeuw Hypotheken en verzekeringen
Details adviesgesprek
Het adviesgesprek vond plaats in december 2025.
De review is afkomstig van Advieskeuze.