Advieskeuze

KennisbankExpertplatformBlogsOver ons
Voor bedrijven
Vind adviseurs per categorie

Particulier

  • Aankoopmakelaar
  • Bankmedewerker
  • Belastingadviseur
  • Duurzaam wonen adviseur
  • Financieel planner
  • Hypotheekadviseur
  • Kredietadviseur
  • Notaris
  • Pensioenadviseur
  • Scheidingsadviseur
  • Taxateur
  • Verkoopmakelaar
  • Vermogensadviseur
  • Verzekeringsadviseur

Zakelijk

  • Aansprakelijkheidsverzekeringen
  • Arbeidsongeschiktheidsverzekeringen
  • Bedrijfsschadeverzekeringen
  • Betalingsrisicoverzekeringen
  • Pensioenregelingen
  • Rechtsbijstandverzekeringen
  • Verzuimverzekeringen
  • Zakelijke financieringen

Voor bedrijven
  • Home
  • Pensioen
  • Zoekresultaat
Logo van De Heer & Partners

De Heer & Partners

Gecheckt door Advieskeuze

de Heer,zeker weten is gespecialiseerd in diverse vormen van financiële dienstverlening voor particulieren, bedrijven, ZZP’ers en overheden. Ons doel is een langdurige samenwerking met onze klanten, waarbij wij alles onder één dak kunnen aanbieden. Zo kunt u bij ons terecht voor alle vormen van schade- en levensverzekeringen, hypotheken, pensioenvoorzieningen en andere financiële producten. Maar ook voor de aankoop, verkoop en/of verhuur van uw woning. Dit biedt gemak, maar ook zekerheid: alles geregeld op één adres, persoonlijk advies bij u thuis, op de zaak of gewoon bij ons op kantoor, met een vaste contactpersoon en snel direct contact per telefoon of e-mail. De Heer, zeker weten: uw onafhankelijk en deskundig intermediair.

Afbeelding van De Heer & Partners
Afbeelding van De Heer & Partners
Gecheckt door Advieskeuze

Gecheckt doorAdvieskeuze

Advieskeuze heeft alle belangrijke gegevens van dit kantoor gecontroleerd.

Maak een afspraak

Contactgegevens

AdresHagelingerweg 173 2071CD Santpoort-Noord
Telefoon023-5258061
E-mail

Website

http://www.deheer.nl/

Contactopties

Afspraak makenAdvies op afstand

De Heer & Partners kan je te woord staan in het Nederlands

Bezoeken

Locatie & parkeren

Locatie van De Heer & Partners

Openingstijden

Maandag08:30 tot 17:00
in de avond op afspraak
Dinsdag08:30 tot 17:00
in de avond op afspraak
Woensdag08:30 tot 17:00
in de avond op afspraak
Donderdag08:30 tot 17:00
in de avond op afspraak
Vrijdag08:30 tot 17:00
in de avond op afspraak

Medewerkers

Foto van G. Bruin

G. Bruin

Erkend Financieel Adviseur

Reviews

9.7
Een review is een persoonlijke ervaring van een consument. Alle reviews samen leiden tot een rapportcijfer. Houd er rekening mee dat niet alle consumenten hun ervaringen delen. Hierdoor is dit rapportcijfer geen gegeven, maar een subjectieve waarde.
Schrijf een reviewBekijk alle 51 reviews

Meest recente reviews

Ron en Inge

details

Hypotheek

06 mei 2026

Geert heeft ons uitstekend geholpen en stond klaar voor iedere vraag en is bijzonder duidelijk in de uitleg ook als hij dit herhaald moet doen, maakt een vriendelijke en betrokken indruk en naar ons idee erg kundig, mocht het ooit zo zijn dat iemand ons advies vraagt waar te zijn in dit soort zaken zal ik Geert zeker aanbevelen. Wat ook fijn is dat er ook gedacht wordt aan de bijkomende zaken die door ons in alle hectiek voorbij gingen maar dus niet door Geert. Nogmaals heel prettig geholpen en geadviseerd!

Martin & Samantha

details

Hypotheek

28 april 2026
De reviewgever heeft aangegeven dat verduurzaming is besproken door de medewerker van het advieskantoor.

Wij zijn zeer tevreden over de dienstverlening van De Heer en Partners voor ons als hypotheekadviseur. Vanaf het eerste gesprek was alles duidelijk en rustig uitgelegd, wat meteen vertrouwen gaf. Er werd goed geluisterd naar onze wensen en financiële situatie, waarna er een passend en realistisch advies werd gegeven. Wij werden continu op de hoogte gehouden. Ook werd er snel gereageerd op vragen, wat erg prettig was in een toch best spannende periode. Erica wil ik ook nog specifiek benoemen, zij heeft ook veel voor ons betekend in dit proces. Hele fijn om met Geert en Erica samen het proces te mogen doorlopen en onze droom werkelijkheid te maken. Kortom, een professionele en betrouwbare partij die ik zeker zou aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar goed hypotheekadvies.

Ruth

details

Hypotheek

24 april 2026

Ongelooflijk toegewijd, professioneel EN enorm vriendelijk. Echt het gevoel dat ze weten waar ze het over hebben, met je meedenken en ze houden heel goed vinger aan de pols bij de Hypotheekverstrekker. Alles is uit handen genomen. Groet Ruth

Aanbieders

Bekijk alle 22 aanbieders
Scildon
ARAG
Allianz Particulier
Avéro Achmea
Obvion
Lloyds Bank
Allianz Zakelijk
ASR Verzekeringen
Vista Hypotheken
Allianz (via intermediair)
Dazure
MUNT Hypotheken
Argenta
Rabobank (via intermediair)
Tulp Hypotheken

Tarieven

Filter tarieven op onderwerp en situatie

Selecteer een onderwerp
Selecteer je situatie
Onderwerp - ProductTariefTariefsoort
Pensioen
Let op! Over dit onderwerp zijn geen tarieven bekend. Neem hiervoor contact op met het kantoor.

Dienstenwijzer

De Heer & Partners heeft een algemene dienstenwijzer

Bekijk de algemene dienstenwijzer

Kennismaking

Het eerste gesprek bij De Heer & Partners is gratis. Je mag verwachten dat er geen geld in rekening wordt gebracht voor bijvoorbeeld de kennismaking, globale indicatie van kosten of informatie over mogelijke opties.

Gratis afspraak maken

Handelsregister

KVK Logo

KVK

De Heer & Partners is bij de KVK ingeschreven met KVK-nummer 34031912.
Het bedrijf is opgericht in 1961.

Branche- en keurmerkregisters

KifidKifid

300.000979

AFMAFM

12003286

Media

Foto‘s

gallery
Logo van Advieskeuze
Advieskeuze
Dahliastraat 94 A
4613 DP Bergen op Zoom
Volg ons ook op
Over Advieskeuze
  • Over Advieskeuze
  • Contact
  • Veelgestelde vragen
  • Reviewbeleid
  • Cookiebeleid
  • Sitemap
  • Nieuws voor partners
Voor bedrijven

Over Advieskeuze

  • Over Advieskeuze
  • Contact
  • Veelgestelde vragen
  • Reviewbeleid
  • Cookiebeleid
  • Sitemap
  • Nieuws voor partners

Voor bedrijven

  • Inloggen
  • Aanmelden
Logo van Advieskeuze

Advieskeuze
Dahliastraat 94 A
4613 DP Bergen op Zoom

Volg ons ook op

Advieskeuze © 2011 - 2026
PrivacybeleidDisclaimer