Advieskeuze

KennisbankExpertplatformBlogsOver ons
Voor bedrijven
Vind adviseurs per categorie

Particulier

  • Aankoopmakelaar
  • Bankmedewerker
  • Belastingadviseur
  • Duurzaam wonen adviseur
  • Financieel planner
  • Hypotheekadviseur
  • Kredietadviseur
  • Notaris
  • Pensioenadviseur
  • Scheidingsadviseur
  • Taxateur
  • Verkoopmakelaar
  • Vermogensadviseur
  • Verzekeringsadviseur

Zakelijk

  • Aansprakelijkheidsverzekeringen
  • Arbeidsongeschiktheidsverzekeringen
  • Bedrijfsschadeverzekeringen
  • Betalingsrisicoverzekeringen
  • Pensioenregelingen
  • Rechtsbijstandverzekeringen
  • Verzuimverzekeringen
  • Zakelijke financieringen

Voor bedrijven
  • Home
  • Notariaat
  • Zoekresultaat

Bakker & Neve Netwerk Notarissen

Dit kantoor is nog niet geregistreerd
Is dit kantoor van jou? Meld je aan om toegang te krijgen tot het profiel.
Met toegang tot het profiel, kun je de vermelding van je advieslocatie zelf beheren.
Let op: Advieskeuze heeft de gegevens van dit kantoor niet gecontroleerd.

Maak een afspraak

Contactgegevens

AdresLoevestein 12 2352KM Leiderdorp
TelefoonTerugbelverzoek
E-mail

Contactopties

Afspraak maken

Bezoeken

Locatie & parkeren

Locatie van Bakker & Neve Netwerk Notarissen

Openingstijden

Er zijn geen openingstijden bekend.

Reviews

Een review is een persoonlijke ervaring van een consument. Alle reviews samen leiden tot een rapportcijfer. Houd er rekening mee dat niet alle consumenten hun ervaringen delen. Hierdoor is dit rapportcijfer geen gegeven, maar een subjectieve waarde.
Schrijf een reviewBekijk alle 4 reviews

Meest recente reviews

Rik

details

Notariaat

20 maart 2023

Had als verkoper van een huis te maken met deze notaris. Mijn huis werd, zoals practisch alle huizen, verkocht met het "kosten koper" beding, dat wil zeggen dat alle kosten voor de koper zijn. En de koper selecteert een notaris op basis van een offerte met een vaste prijs. En hoe lager die prijs, hoe aantrekkelijk voor de koper. Zo'n lage prijs, gaat dan wel natuurlijk ten kosten van de marge van de notaris. Bakker & Neve heeft hier iets op gevonden. Zij proberen zoveel mogelijk extra kosten op te voeren bij de koper. Als je dan protest aantekent gaat het grootste gedeelte van die kosten er weer af. In mijn geval 300 van de 400 euro. Als je tenminste vasthoudend bent en je niet laat intimideren via de telefoon. Juist bij een notaris verwacht je niet dit soort praktijken. Een notaris is bij uitstek een deskundige die niet deskundigen helpt. Dat betekent dat je juist een notaris moet kunnen vertrouwen. Veel mensen zullen niet protesteren en daar lijkt Bakker & Neve op te rekenen. Daarnaast was de service ook nog slecht. Je mag verwachten dat een notaris na tekening de getekende papieren opstuurd. Zo niet Bakker en Neve. Daar waren drie telefoongesprekken voor nodig.

Amke

details

Notariaat

26 oktober 2022

Communicatie vooraf was al zeer slecht. Per email worden allerlei stukken toegezonden waarvan je zelf maar moet uitzoeken wat je er mee moet. Een telefonisch gesprek dat volgde was zeer kort en kort door de bocht. De afspraak was om 14.00 en wij waren er 10 minuten te vroeg. We werden vriendelijk ontvangen en kregen een kopje koffie. Exact 14.00 werden wij opgehaald door iemand die zich verder niet voorstelde, geen hand gaf of wat dan ook. Wel zei hij 'gaat u zitten'. Dus wij zijn gaan zitten. De man begint met 'ik zal beide aktes tegelijk doen' begint te vertellen wat erin staat en eindigt met 'u hebt ingestemd met het verkorte voorlezen van de aktes'. Vervolgens mogen wij beide aktes ondertekenen. Hij zegt dat wij de aktes opgestuurd krijgen alleen met zijn handtekening. Hij staat op, loopt naar de deur en opent die. Wij zijn ook maar opgestaan en opeens zegt hij 'gefeliciteerd'. En binnen 15 minuten staan wij weer buiten. Zaterdag waren de aktes per post bij ons en in de aktes konden wij lezen wie er ons heeft voorgelezen. En dat voor zo'n superdure notaris.

een gedupeerde

details

Notariaat

05 juni 2021

Wat een slecht kantoor . Er was mij verteld dat er een probleem was bij een transactie , maar dat deze zou worden opgelost . Toen ik daar een maand later naar vroeg was het antwoord , sorry vergeten komt door de kerstdagen . De transactie moest worden uitgesteld wat een wonder was dat dit kon . Heb toen zelf een advocaat ingeschakeld en het probleem opgelost wat veel geld heeft gekost . Dat deze mensen hun vak mogen uitoefenen is een wonder .

Tarieven

Filter tarieven op onderwerp en situatie

Selecteer een onderwerp
Selecteer je situatie
Onderwerp - ProductTariefTariefsoort
Notariaat
Let op! Over dit onderwerp zijn geen tarieven bekend. Neem hiervoor contact op met het kantoor.
Logo van Advieskeuze
Advieskeuze
Dahliastraat 94 A
4613 DP Bergen op Zoom
Volg ons ook op
Over Advieskeuze
  • Over Advieskeuze
  • Contact
  • Veelgestelde vragen
  • Reviewbeleid
  • Cookiebeleid
  • Sitemap
  • Nieuws voor partners
Voor bedrijven

Over Advieskeuze

  • Over Advieskeuze
  • Contact
  • Veelgestelde vragen
  • Reviewbeleid
  • Cookiebeleid
  • Sitemap
  • Nieuws voor partners

Voor bedrijven

  • Inloggen
  • Aanmelden
Logo van Advieskeuze

Advieskeuze
Dahliastraat 94 A
4613 DP Bergen op Zoom

Volg ons ook op

Advieskeuze © 2011 - 2026
PrivacybeleidDisclaimer