10
Voncken makelaardij o.g. en fin. dienstverlening
76 reviewsReview details
Review door Arjan
Hypotheek
Geschreven op: 09 december 2025
Edwin van Voncken Makelaardij heeft ons uitstekend geholpen bij het realiseren van onze nieuwe hypotheek, in een voor ons spannend traject rondom nieuwbouw. We hebben zijn professionele en eerlijke begeleiding enorm gewaardeerd. Hij stond altijd voor ons klaar , zelfs buiten kantoortijden en legde alles op een duidelijke en begrijpelijke manier uit. Dankzij zijn deskundigheid en betrokkenheid is het hele proces zorgeloos en prettig verlopen. We zijn super blij met hoe alles is gegaan. Een absolute aanrader!
Reactie van Voncken makelaardij o.g. en fin. dienstverlening
Nou nou, dat is een hele fijne beoordeling!! Het was inderdaad een ontzettend lang traject, wat we samen hebben doorlopen, maar het resultaat gaat zich zondermeer lonen:)
Kortom, heel veel plezier gewenst met het naar eigen smaak (laten) afwerken en inrichten van jullie nieuw te bouwen droomhuis in het Heuvelland. Dankjewel voor het vertrouwen in mijn kantoor.

Voncken makelaardij o.g. en fin. dienstverlening
Details adviesgesprek
Het adviesgesprek vond plaats in december 2025.
De review is afkomstig van Advieskeuze.