
Bergs Klasse Advies
Wie is Ron Dingemans? Ik hou me aldus al ruim 24 jaar bezig met financiële vraagstukken op het gebied van hypotheken, verzekeringen, financiële planning en pensioenen. Dit aan de Westersingel 9 te Bergen op Zoom. Sinds 2000 als gecertificeerd en geregistreerd Financieel Planner (FFP) en erkend Financieel/hypotheekadviseur (SEH). Uiteraard aangesloten bij KIFID en vergunning houdend bij de AFM. Volledig onafhankelijk en niet gelieerd aan welke maatschappij dan ook. Nagenoeg heel het scala aan hypotheek- en verzekeringsmogelijkheden qua maatschappijen doe ik zaken mee. Volledig onafhankelijk en transparant. Daarbij heb ik een broertje dood aan allerlei verborgen zaken, bijkomende onverwachte kosten, onzintarieven en een gebrek aan transparantie. Ouderwetse service is niks mis mee zonder direct een nota die daarop volgt. Daarbij ga ik altijd uit van begrijpelijke taal zonder allerlei vakjargon. Service staat bij mij als hoogste in het vaandel waardoor ik me wil onderscheiden door allereerst service te verlenen zonder direct met een rekening op tafel te komen.


Gecheckt doorAdvieskeuze
Maak een afspraak
Contactgegevens
Website
http://www.bergsklasseadvies.nlContactopties
de webcam geven.
Bezoeken
Locatie & parkeren
Openingstijden
in de avond op afspraak
in de avond op afspraak
in de avond op afspraak
in de avond op afspraak
in de avond op afspraak
Medewerkers
Meest recente reviews
Gerrie
detailsHypotheek
Met Ron werk ik al jaren, ook al woon ik helemaal niet bij hem in de regio. Bij verschillende aankopen van woningen heeft hij met veel professionalisme, maar ook humor en begrijpelijke taal geholpen. Ik kan alleen maar tot de conclusie komen dat de producten die hij kan adviseren en adviseert bij de beste horen die bij mijn situatie passen. Ron denkt altijd net een paar stappen verder en onderzoekt en bespreekt alternatieven, ook degene die niet kan licht hij toch nog even toe. Normaliter communiceert Ron heel gemakkelijk via de email en elke vraag wordt uitgebreid beantwoord. Buiten hypotheken, waar hij me normaliter mee helpt, heeft Ron me nu ook bij de verzekeringen ondersteund en een zeer moeilijke case voor de opstalverzekering gekraakt.
G1
detailsHypotheek
Ben op advies van een vriend bij Ron terechtgekomen voor aanpassing hypotheek ivm verhuizing. En daar heb ik geen spijt van. Ron handelt snel en denkt mee. Kortom, zeer tevreden over deze dienstverlening. Kan het een ieder van harte aanraden.
K. Janssens
detailsHypotheek
Wederom erg blij met het werk en alle service van Ron. Ron heeft mij inmiddels twee keer geholpen bij de aankoop van een woning, met alles wat nodig is rondom de hypotheek en verzekeringen. Het is altijd snel schakelen en je krijgt alle advies en uitleg die je wilt hebben. Het is fijn om met zo'n betrouwbaar en deskundig iemand te werken!
Aanbieders
Bekijk alle 3 aanbiedersTarieven
Filter tarieven op onderwerp en situatie
Kennismaking
Het eerste gesprek bij Bergs Klasse Advies is gratis. Je mag verwachten dat er geen geld in rekening wordt gebracht voor bijvoorbeeld de kennismaking, globale indicatie van kosten of informatie over mogelijke opties.
Gratis afspraak makenMedia
Foto‘s





