10
WiersmAdvies
401 reviewsReview details
Review door Andries van der Meer
Hypotheek
Geschreven op: 21 juli 2026
Wiebe heeft ons ontzettend goed geholpen bij het financiële advies rondom de aankoop van een bouwkavel en de realisatie van onze nieuwbouwwoning. Vanaf het eerste gesprek voelde het vertrouwd: hij is prettig in de omgang, geeft duidelijk en deskundig advies en neemt de tijd om alles goed uit te leggen.
Wat wij vooral hebben gewaardeerd, is dat Wiebe naast de reguliere gesprekken ook altijd snel bereikbaar is en klaarstaat voor vragen of een kort advies. Dankzij zijn kennis, transparante werkwijze en heldere uitleg wisten we precies waar we aan toe waren en konden we met vertrouwen beslissingen nemen.
Wij kijken terug op een zeer prettige samenwerking en kunnen Wiebe van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een deskundige, betrokken en betrouwbare hypotheekadviseur.
Details adviesgesprek
Het adviesgesprek vond plaats in juli 2026.
De review is afkomstig van Advieskeuze.