
Rik Geven

Mijn naam is Rik Geven. Ik ben geboren en getogen in Weert en heb in januari 2020 mijn commerciële opleiding afgerond. Niet lang daarna zette ik mijn eerste stappen in de financiële dienstverlening. Sinds 1 november 2020 werk ik bij Van den Boer en Roggen Financieel Advies.
Ik begon als adviseur particuliere schadeverzekeringen en ben inmiddels doorgegroeid naar adviseur zakelijke verzekeringen. Voordat ik deze branche instapte, heb ik jaren in de horeca gewerkt. Het persoonlijke contact en het helpen van mensen waren daar mijn drijfveren en dat is nog steeds zo.
Ondanks de digitalisering blijft persoonlijk contact enorm belangrijk. Klanten willen iemand die met ze meedenkt, bereikbaar is en hen écht begrijpt. Dat maakt mijn werk niet alleen waardevol, maar ook leuk. De werkwijze en visie van ons kantoor sluiten hier perfect op aan.
Ik kijk ernaar uit om samen met mijn collega’s voor u klaar te staan en u persoonlijk te leren kennen!