
CM | Personal Finance
Wat kunt u van CM | Personal Finance verwachten? CM | Personal Finance staat voor een persoonlijk en onafhankelijk advies. Wij zijn gespecialiseerd in hypotheken en echtscheidingsbemiddeling. Daarnaast kunt u bij ons terecht voor financiële planning, verzekeringen en begeleiding bij bedrijfsoverdracht. Advies We starten met een kennismakingsgesprek. Hierin kunt u aangeven wat uw wensen zijn en kennismaken met ons kantoor en uw adviseurs Claudia van Swaal en Diana Hofman. Dit gesprek is altijd vrijblijvend en duurt ongeveer een half uur. In overleg worden de vervolgstappen gepland. Kwaliteit Om kwaliteit te waarborgen zijn onze adviseurs ervaren en goed opgeleid. Claudia van Swaal is Gecertificeerd Financieel Planner (CFP©), zij is tevens ingeschreven in het Register Financieel Echtscheidingsadviseur (RFEA©). Diana Hofman is Erkend Hypothecair Planer (EHP©).



Gecheckt doorAdvieskeuze
Maak een afspraak
Contactgegevens
Contactopties
Bezoeken
Locatie & parkeren
Openingstijden
in de avond op afspraak
in de avond op afspraak
in de avond op afspraak
in de avond op afspraak
in de avond op afspraak
Medewerkers
Meest recente reviews
Nel en Chris
detailsHypotheek
Vanaf 1e kennismaking een prettige en gemoedelijke sfeer. In navolgende gesprekken ruim aandacht voor mogelijkheden met zeer goede duidelijke uitleg en duidelijke adviezen. CM is een aanrader!!
Reactie van CM | Personal Finance
Bedankt Nel & Chris voor jullie mooie review! We vonden het heel fijn om voor jullie de hypotheek te regelen voor jullie mooie nieuwe appartement.
Malou
detailsHypotheek
Fijne sfeer, goed advies, denken goed mee, nemen de tijd voor je, kortom echt een aanrader! Het meeste contact heb ik met Diana gehad maar ook Claudia heeft me goed kunnen helpen.
Reactie van CM | Personal Finance
Dankjewel Malou! Fijn dat je hypotheek snel geregeld is met een fijn contact.
Kim
detailsHypotheek
Diana, maar ook Claudia in afwezigheid van Diana, hebben ons onwijs fijn begeleid in ons proces naar een bouwdepot. We zijn sinds 2022 al trouw klant bij CM Personal Finance en met alle (dubbele) vragen die we stelden hebben zij ons zeer vriendelijk en duidelijk geholpen. Ze denken mee in alle bijbehorende zaken, maar ook wanneer bijvoorbeeld wachttijd bij notaris hoog was, schakelen ze gelijk mee om het zo goed en snel mogelijk voor ons te laten verlopen. En allemaal onwijs vriendelijk en geen enkele vraag was teveel. Kan ook zeggen dat we het hierdoor ook echt snappen.
Reactie van CM | Personal Finance
Wat een goed begin van de dag om zo'n enthousiaste review van jullie te ontvangen. Dankjewel & veel succes met de verbouwing!!
Aanbieders
Bekijk alle 12 aanbiedersTarieven
Filter tarieven op onderwerp en situatie
In loondienst niet eerder woning gekocht:
In loondienst wel eerder woning gekocht:
Zelfstandig ondernemer niet eerder woning gekocht:
Zelfstandig ondernemer wel eerder woning gekocht:
Dienstenwijzer
CM | Personal Finance heeft een algemene dienstenwijzer
Bekijk de algemene dienstenwijzerKennismaking
Het eerste gesprek bij CM | Personal Finance is gratis. Je mag verwachten dat er geen geld in rekening wordt gebracht voor bijvoorbeeld de kennismaking, globale indicatie van kosten of informatie over mogelijke opties.
Gratis afspraak makenCM | Personal Finance is ook vindbaar op
Media
Foto‘s














