10
Koppelman Uw Hypotheekman
182 reviewsReview details
Review door Janine Weggeman
Hypotheek
Geschreven op: 18 augustus 2026
Bij het afsluiten van onze eerste hypotheek begreep ik er eigenijk helemaal niks van. Toen we ons aan het oriënteren waren voor een tweede koopwoning kwamen we op advies van bekenden bij Rutger uit.
Hij heeft eerst samen ons bekeken wat we konden krijgen aan hypotheek. Hierbij legt hij alle vormen van hypotheken en alle voor- en nadelen goed en in begrijpelijk taal uit. Ook kijkt hij mee met je persoonlijke situatie. Hij kijkt niet alleen naar de hypotheek maar hij kijkt ook naar andere situatie in het leven zoals bij ziekte, arbeidsongeschiktheid of overlijden en geeft hierin adviezen zodat je zeker weet dat alles straks goed is geregeld.
Het contact is aangenaam en hartelijk. En hij is makkelijk benaderbaar via de app- en of mail.
Toen ons bod op de woning was geaccepteerd was de hypotheek na het aanleveren van de papieren snel rond! Ik kan iedereen adviseren om hier naartoe te gaan! Mochten wij ooit weer gaan verhuizen of een nieuwe hypotheek nodig zijn dan weten we rutger te vinden!
Details adviesgesprek
Het adviesgesprek vond plaats in augustus 2026.
De review is afkomstig van Advieskeuze.