
de Haan Hypotheken en Verzekeringen
Na 20 jaar ervaring te hebben opgedaan bij de Hypotheekshop en Unive heb ik vanaf 1 januari 2019 een eigen advieskantoor. Mijn doelgroep is erg breed: van oriënterende starter op de woningmarkt, tot de particuliere belegger. Iedereen is welkom!


Gecheckt doorAdvieskeuze
Maak een afspraak
Contactgegevens
Website
https://dehaanhypotheken.nlContactopties
Bezoeken
Locatie & parkeren
Openingstijden
in de avond op afspraak
in de avond op afspraak
in de avond op afspraak
in de avond op afspraak
Medewerkers
Meest recente reviews
S. Vervaat
detailsHypotheek
Jacob de Haan geeft rustige en gedegen uitleg, is steeds bereikbaar voor vragen en ontzorgt je enorm tijdens het proces van het afsluiten van een hypotheek.
Nadieh
detailsHypotheek
Jacob is een enorm deskundige hypotheekadviseur. Hij maakte gelijk inzichtelijk welke opties ik had en welke daarvan het beste aansloten op mijn wensen. Hij legde alles rustig en duidelijk uit, zodat ik zelf ook echt begreep waar ik voor tekende. Zowel de hypotheek als de starterslening waren snel geregeld. Jacob heeft mij tijdens het hele traject volledig ontzorgd. Bedankt Jacob voor de begeleiding bij de aanschaf van mijn eerste huis!
Tim
detailsHypotheek
persoonlijk, snel en vooral erg duidelijk in communicatie.
Aanbieders
Bekijk alle 13 aanbiedersTarieven
Filter tarieven op onderwerp en situatie
Dienstenwijzer
de Haan Hypotheken en Verzekeringen heeft een algemene dienstenwijzer
Bekijk de algemene dienstenwijzerKennismaking
Het eerste gesprek bij de Haan Hypotheken en Verzekeringen is gratis. Je mag verwachten dat er geen geld in rekening wordt gebracht voor bijvoorbeeld de kennismaking, globale indicatie van kosten of informatie over mogelijke opties.
Gratis afspraak makenMedia
Foto‘s
















