
Valentyn van Haaster

Mijn naam is Valentyn van Haaster en ik werk sinds 2019 met veel plezier bij Oversluiten.nl. Binnen de hypotheekafdeling ben ik actief als frontofficemedewerker, waar ik het eerste aanspreekpunt ben voor klanten die willen weten wat er voor hen mogelijk is.
Elke dag help ik mensen hun financiële situatie en wensen duidelijk in beeld te krijgen. Samen kijken we welke opties passen bij hun plannen of dat nu gaat om het opnemen van overwaarde, verhuizen, oversluiten, van de hypotheek of het zoeken naar oplossingen wanneer mensen uit elkaar gaan.
Wat mij echt drijft, is het persoonlijke contact. Ik vind het mooi dat klanten mij het vertrouwen geven om met ze mee te denken. Het geeft me energie om hen helderheid te bieden en ze op een laagdrempelige, begrijpelijke manier door de eerste stappen van het hypotheekproces te begeleiden.