10
Hypotheek Visie Den Bosch
876 reviewsReview details
Review door Stefanie & Lavan
Hypotheek
Geschreven op: 06 mei 2026
Jan Kees heeft ons gedurende het hele proces enorm goed begeleid en geholpen met het kopen van onze eerste woning. Iets wat zo spannend is, en best een grote stap, voelde dankzij hem overzichtelijk en vertrouwd. Hij zorgde voor rust, duidelijkheid en hielp ons steeds om de juiste beslissingen te nemen.
Daarnaast was hij altijd goed bereikbaar, dacht hij met ons mee en stond hij klaar om al onze vragen snel en duidelijk te beantwoorden. Zijn betrokkenheid en persoonlijke aanpak hebben we enorm gewaardeerd. We zouden Jan Kees dan ook absoluut aanraden aan iedereen die op zoek is naar een fijne en betrouwbare hypotheekadviseur!
Reactie van Hypotheek Visie Den Bosch
Beste Stefanie en Lavan, bedankt voor jullie prachtige en uitgebreide review. Fijn om te horen dat Jan Kees jullie zo goed heeft begeleid bij deze spannende stap en dat hij voor rust, duidelijkheid en vertrouwen heeft gezorgd tijdens het hele proces. Mooi ook dat zijn betrokkenheid en persoonlijke aanpak zo gewaardeerd werden. Veel woonplezier in jullie eerste woning! Groet Team Hypotheek Visie Den Bosch

Hypotheek Visie Den Bosch
Details adviesgesprek
Het adviesgesprek vond plaats in februari 2026.
De review is afkomstig van Advieskeuze.