8.9
Eigen Huis Hypotheekadvies Amersfoort
180 reviewsReview details
Review door GJ.S. en L.B.
Hypotheek
Geschreven op: 20 augustus 2025
Tijdens het spannende proces van het kopen van ons eerste huis zijn wij ontzettend goed begeleid door Gert Eric. Vanaf het eerste contact voelden we ons serieus genomen en werd er echt de tijd genomen om naar onze situatie en wensen te luisteren. Wat voor ons heel fijn was: binnen dezelfde week konden we al een gesprek inplannen, waardoor we snel duidelijkheid kregen. In dat gesprek werd alles helder en eerlijk uitgelegd – niet alleen wat er wél mogelijk was, maar ook wat niet. Dat gaf ons veel vertrouwen. Daarnaast werd er actief met ons meegedacht over praktische zaken waar we zelf niet meteen aan hadden gedacht.
Tijdens het hele traject konden we met al onze vragen terecht, en kregen we altijd snel een duidelijk antwoord. Dankzij de snelle service en persoonlijke begeleiding is alles soepel verlopen en hebben wij inmiddels met veel plezier ons eerste huis gekocht.
We kijken met een goed gevoel terug op deze samenwerking en zijn ontzettend tevreden over de begeleiding van Gert Eric!
Reactie van Eigen Huis Hypotheekadvies Amersfoort
Dank jullie wel voor de mooie review. Wil bij deze jullie nogmaals bedanken voor het in mij gestelde vertrouwen en de plezierige samenwerking.
Wens jullie veel woonplezier toe in jullie mooie woning.

Eigen Huis Hypotheekadvies Amersfoort
Details adviesgesprek
Het adviesgesprek vond plaats in augustus 2025.
De review is afkomstig van Advieskeuze.