9.1
De Hypotheekshop Heerhugowaard
225 reviewsReview details
Review door Friedo
Hypotheek
Geschreven op: 10 augustus 2025
Initiatiefloos, bedrag wordt steeds verlaagt. Blijkbaar weet hij niet zo goed waar hij mee bezig is. De zogenaamde advieskosten zijn exorbitant hoog en bij lange na niet in verhouding tot de prestatie! Hij blijft zeuren dat ik met mijn invalide lijf nasr Heerhugowaard zou moeten komen. Terwijl hij gezien de kosten best even naar Enkhuizen kon komen!
Reactie van De Hypotheekshop Heerhugowaard
Beste Friedo,
Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring met ons te delen. We vinden het oprecht jammer om te lezen dat u het traject op deze manier heeft ervaren. Dat is uiteraard niet wat wij nastreven.
Wij begrijpen dat u de begeleiding anders had verwacht, zeker gezien uw persoonlijke situatie. We proberen altijd samen met de klant te zoeken naar een passende vorm van contact, binnen de mogelijkheden die we hebben.
Wat betreft de advieskosten: deze zijn vooraf duidelijk gecommuniceerd, en gebaseerd op de tijdsinvestering, deskundigheid en zorgvuldigheid die we in elk dossier steken.
We nemen uw feedback serieus en zullen intern bespreken op welke punten we onze dienstverlening verder kunnen verbeteren. Mocht u behoefte hebben aan een toelichting of persoonlijk gesprek, dan staan wij daar nog steeds voor open.
Met vriendelijke groet,
De Hypotheekshop Heerhugowaard

De Hypotheekshop Heerhugowaard
Details adviesgesprek
Het adviesgesprek vond plaats in augustus 2025.
De review is afkomstig van Hoekstra en Van Eck.