10
Cournot Adviseurs
61 reviewsReview details
Review door Bart en Inge
Hypotheek
Geschreven op: 15 augustus 2025
Uitstekende hypotheekbegeleiding voor terugkerende expatriates
Na 18 jaar in het buitenland was het vinden van een betrouwbare hypotheekadviseur bij terugkeer in Nederland geen eenvoudige opgave. Gelukkig kwamen we uit bij Cournot, een kantoor dat zich specialiseert in hypotheekadvies voor expatriates — en dat bleek een schot in de roos.
Het aanvraagproces nam enkele maanden in beslag en was behoorlijk complex, mede door onze overgang van werk in het buitenland naar pensioen in Nederland. Toch wist Cournot dit traject met grote zorgvuldigheid en deskundigheid te begeleiden.
Ferdinand speelde hierin een sleutelrol: zijn adviezen waren helder, zijn communicatie met de hypotheekverstrekker was nauwgezet en hij reageerde altijd snel en adequaat. Ook Kelsey, die veel van het papierwerk achter de schermen verzorgde, was bijzonder responsief en behulpzaam bij het beantwoorden van onze vragen.
Kortom, Cournot overtrof onze verwachtingen. Voor iedereen met een ingewikkeld financieel plaatje die vanuit het buitenland terugkeert naar Nederland, is dit kantoor absoluut aan te raden.
Details adviesgesprek
Het adviesgesprek vond plaats in mei 2025.
De review is afkomstig van Advieskeuze.