9.9
ModernAdvies.nl
83 reviewsReview details
Review door Jiska
Hypotheek
Geschreven op: 08 april 2026
Jeroen kwam voor het eerste kennismakingsgesprek bij ons thuis. We waren al bij een andere ‘onafhankelijke’ hypotheekadviseur geweest, maar wilden graag een second opinion.
Jeroen werkt zeer doordacht en professioneel. Hij kijkt niet alleen naar wat mogelijk is, maar vooral naar wat verstandig is, op basis van wat je zelf kunt en wilt investeren. Hij denkt actief mee, geeft duidelijk advies en legt alles helder uit.
Wat wij vooral waarderen, is dat hij het belangrijk vindt dat je alles écht begrijpt. Hij neemt de tijd en legt zaken desnoods meerdere keren geduldig uit, totdat het helemaal duidelijk is.
Daarnaast is Jeroen ontspannen en prettig in de omgang. Dat maakt het samenwerken niet alleen aangenaam, maar geeft ook vertrouwen in zo’n belangrijk proces als het regelen van een hypotheek.
Details adviesgesprek
Het adviesgesprek vond plaats in december 2025.
De review is afkomstig van Advieskeuze.