10
Univé Stad en Land Elst
26 reviewsReview details
Review door Reinder en Riekje
Hypotheek
Geschreven op: 24 februari 2025
Degelijke uitleg op papier vooraf, zonder problemen (geen uurtje factuurtje) in het voortraject meerdere keren update over onze mogelijkheden. Toen wij daadwerkelijk een woning konden kopen een nobrainer om niet het volle vertrouwen in Sandra te bevestigen. Bij het verkrijgen van een hypotheek dien jezelf ook actief te zijn, Sandra drukt op de juiste momenten op de knoppen, mocht je dat zelf nog niet gedaan hebben. Telefonisch bereikbaar, uitgebreide mails mogelijk maar wat ook prettig werkt, even statusupdate via whatsapp. Als je keuzes moet maken en het er op aankomt, gewoon face to face op kantoor. Sandra luistert naar hoe je in het leven staat en heeft daar bij ons het advies op gebaseerd, daardoor ook een passende hypotheeknemer.
Na passeren van de woning en hypotheekakte, hebben wij het volste vertrouwen dat wij met een enkele vraag nog bij haar terecht kunnen.
Reactie van Univé Stad en Land Elst
Beste Reinder en Riekje,
Het was een lange zoektocht inderdaad. Maar het was de moeite waard. Jullie hebben nu een mooi nieuw (t)huis gevonden.
Bedankt voor de positieve woorden! Ik heb jullie met plezier geholpen. En je hebt mijn nummer, dus als er nog iets is dan weet je me te vinden. Veel geluk en veel woonplezier op jullie nieuwe stekkie!
Groeten, Sandra

Univé Stad en Land Elst
Details adviesgesprek
Het adviesgesprek vond plaats in november 2024.
De review is afkomstig van Advieskeuze.