10
AlmereHypotheek
142 reviewsReview details
Review door Stephan de Vries
Hypotheek
Geschreven op: 11 augustus 2025
Milja heeft ons inmiddels meerdere keren geholpen met onze hypotheekaanvragen en iedere keer weten we weer waarom we bij haar terugkomen. Ze denkt altijd met ons mee, geeft eerlijk en helder advies, en neemt uitgebreid de tijd om alles duidelijk uit te leggen.
Wat wij bijzonder waarderen, is dat Milja altijd bereikbaar is voor vragen, zelfs zonder dat er direct een opdracht tot dienstverlening loopt. Dat geeft een enorm gevoel van vertrouwen en betrokkenheid.
Een hypotheekaanvraag kan soms spannend en stressvol zijn, maar Milja weet met haar rust, kennis en professionaliteit altijd alles in goede banen te leiden. Ook deze keer heeft ze het weer voor elkaar gekregen en kunnen wij met een gerust hart verder en straks heerlijk genieten van onze nieuwe woning!
Bedankt Milja, voor je geweldige inzet en persoonlijke benadering!
Details adviesgesprek
Het adviesgesprek vond plaats in augustus 2025.
De review is afkomstig van Advieskeuze.