Reviews van Berends & Slump B.V.
206 reviewsReviews
Verzekering
Prettige, kundige en zakelijk correcte adviseur. In alle rust en ongedwongen het advies gekregen.
Verzekering
Alle nam alle tijd en heeft samen met ons, onze hele portefeuille doorlopen en opgeschoond.
Hypotheek
Goed en duidelijk gesprek/gespreksverslag. Bij vragen via mail en/of telefoon supersnelle reactie. Meedenkend.
Bedrijfsschadeverzekering
We hebben door de jaren heen een erg goede relatie opgebouwd.
Hypotheek
Alles helder besproken, voor- en nadelen van verduurzaming plus alle andere aspecten.
Verzekering
Fijn gesprek in een rustige omgeving; alle gegevens doorgelopen en risico's in kaart gebracht.
Verzekering
Zeer prettig en uitgebreid gesprek gehad, fijn om af en toe de verzekeringen eens tegen het licht te houden, ongemerkt veranderd er toch een boel in de gezinssituatie.
Verzekering
Vriendelijk, meedenkend. Grote kennis van zaken. Kijkt niet alleen naar het financiële plaatje, maar vooral naar het financiële plaatje in de gehele context van jou als persoon: pensioen, relatie, kinderen, evt trouwen etc. Kortom een echte aanrader. En dat al 15 jaar lang.
Hypotheek
Voor de zoveelste keer weer top geholpen! Alle tijd en een verhelderend evalutie gesprek. Ook credits voor Reinier die alles tnt weer top heeft uitgewerkt en op korte termijn.
Duurzaam wonen
Allereerst is Gerard een erg prettig persoon die volstrekt eerlijk en oprecht advies geeft op basis van je eigen situatie. Uiteraard is hij zeer deskundig en geeft goede adviezen waarmee je verder kan en zal ook eerlijk zeggen wat je beter anders of met betere voorwaarden kan wijzigen en soms de vraag te stellen "moet je dat wel verzekeren" . Persoonlijk acht ik Gerard hoog in vooral om zijn eerlijkheid en goede adviezen en zijn duidelijkheid is ook zeer te waarderen. Dus ik beveel Gerard zeker aan als je een eerlijke, empathische en goede adviseur zoekt die echt onafhankelijk is. Ook een kritische cliënt weet hij oprecht te waarderen en samen een goede oplossing te vinden voor jou situatie en vragen. Dus van harte aan bevolen. J.W. Meijer te Hattem
Hypotheek
Prima anders had ik het financieel niet op orde gehad en geen huis gehad
Verzekering
Het was een fijn gesprek.en ze denken goed met je mee of alles wel goed verzekerd en geregeld is. Alle vragen die ik had worden ook netjes uitgezocht.
Hypotheek
Het is iedere keer weer een prettig en leuk gesprek om het financieel apk te bespreken en de opvolging wordt altijd snel uitgevoerd.
Verzekering
Fijne persoon en help overal mee zover het kan! Denkt altijd met je mee en verder, dit is echt top!
Hypotheek
Gerard helpt ons fantastisch op weg met de hypotheek van onze woning en alles wat daarbij komt kijken. Hij staat open voor alle vragen en zet tijdig de lijntjes uit waardoor alles vlot geregeld is en wij antwoorden hebben. Gerard kijkt goed naar wat passend is bij onze situatie, ook bij wijzigingen en doet dit op een neutrale manier. Hij luistert naar onze wensen en ideeën. Hij komt met voorstellen, adviezen en geeft verdere uitleg, zodat wij een passende keuze kunnen maken. Daarnaast is het ook nog eens prettig contact, Gerard is onpartijdig, open, eerlijk en heeft humor. Ondanks dat de gesprekken hier en daar inhoudelijk wat pittig kunnen zijn, maakt Gerard er voor ons een goed behapbaar en fijn gesprek van!
Verzekering
Prima en duidelijk gesprek, niet opdringerig en meedenkend van uit de cliënt..
Verzekering
wij zijn al lang bij berends en slump en hebben al die jaren een heel prettig en goed en deskundig advies gehad . wij hopen nog lang samen te werken.
Verzekering
kennis van zaken is al jaren onze adviseur, betrouwbaar, objectief, meedenkend, niets willen " aansmeren" En bovendien ook nog gezellig.
Hypotheek
klantvriendelijk , goed bereikbaar, no nonsens en probeert niet je iets onnodig "aan te smeren".
Verzekering
Prima duidelijk gesprek gehad. Alle verzekeringen doorgenomen en gekeken naar onze situatie.
Hypotheek
Fijne en duidelijke behandeling. In begrijpbare taal. Goed mee denkend. En vooral de tijd er voor nemen.
Hypotheek
Uitgebreid advies, meerdere scenario's uitgewerkt en goed doorgenomen