Reviews van ING Bank Enschede
6 reviewsReviews
Bankzaken
Ik zou binnen een dag teruggebeld worden om een afspraak te maken maar dit is helaas niet gebeurd
Hypotheek
Ik heb digitaal een gesprek aangevraagd met een hypotheekadviseur in de ING vestiging Enschede. Ik kon aangeven welke dag ik teruggebeld wilde worden. Gekozen voor vrijdag 08-11-25. Ik ben niet gebeld en ben vandaag, ma 11-11-25 maar op de fiets gestapt en heb ter plekke een afspraak gemaakt. Ik ben vriendelijk te woord gestaan (bij het maken vd afspraak) maar het was niet terug te vinden dat ik een afspraak zou hebben gehad. Terwijl het wel digitaal werd bevestigd door de ING. As donderdag zie ik dan de hypotheekadviseur. Ik ben niet erg ontevreden, maar dat komt misschien ook wel omdat wij in het verleden bij een verbouwing van ons huis in het geheel niet in gesprek konden komen met een hypotheekadviseur. Digitaal, telefonisch > geen reactie. Uiteindelijk is dat destijds via de buurman van een familielid die werkzaam was bij een ander onderdeel vd ING gelukt. Daarna alles tot tevredenheid afgewikkeld overigens. Maar het verklaard wellicht waarom ik nu niet vd leg ben geraakt :-) toen ik vrijdag niet teruggebeld werd. Het is wel echt een aandachtspunt voor de ING.
Bankzaken
Vorige week een aanvraag ingediend voor een afspraak. Tot nu toe geen reactie
Bankzaken
Verzoek ingediend om een afspraak te maken. Helaas kan dit alleen in Enschde ( mijn regio) Ik ben nooit teruggebeld. Slechte zaak die een ongeinteresserde indruk maakt. Waarom kunnen sommige dingen als een aanvraag voor machtiging indiennen niet bij het plaatselijke ING steunpunt?
Bankzaken
Het is onmogelijk contact met de ing Enschede te krijgen. Ik heb van alles geprobeerd om het telnr te bemachtigen maar nergens te vinden en A,dam is niet bereid het nr te geven ook niet via de chat en via internet komt er geen reactie. Het is schandalig ‼️