Reviews van Van der Aa Financieel Adviseurs
146 reviewsReviews
Verzekering
Ik had de schade zelf bij de schadehersteller geregeld. Eigenlijk even voorbijgegaan dat ik de tussenpersoon had kunnen inschakelen. Yvonne heeft op de achtergrond eigenlijk alles gevolgd en vinger aan de pols gehouden of alles liep. Lekker pro-actief dus. Top! We zijn zeer tevreden!
Verzekering
Ik ben ontzettend goed geholpen door mij schade-experts. Als leek kreeg ik duidelijke uitleg over wat ik moest doen en voelde ik me goed begeleid. De afhandeling was top!
Aansprakelijkheidsverzekering
Goede afwikkeling van de schade aan mijn brilglazen, na een val in de badkamer
Verzekering
zeer behulpzaam door verwijzing naar de mogelijkheden en erg klantvriendelijk
Verzekering
Vanaf de melding tot aan de afhandeling alles netjes geregeld.
Aansprakelijkheidsverzekering
Eindelijk kreeg ik vandaag bericht dat de schade door mijn achteruitrijden tegen een passerende auto is uitgekeerd aan de eigenaar/bestuurder. Ik had de auto niet gezien Maar ik heb helaas nooit een kans gehad om op wat voor manier dan ook even met de andere partij te praten, of de schade te zien. . De bestuurder van de aangereden auto was zoals bekend vertrokken toen ik - dat kan niet anders op die drukke locatie, met vaak wachters voor de parkeervakken – naar het einde van de parkeervakken was gereden en gekeerd om in alle rust even te kunnen kijken naar de mogelijke schades en te praten. Hier blijf ik een buitengewoon vervelend gevoel over houden.| Maar dat zij dan zo. Gedane zaken nemen nu eenmaal geen keer. Ik heb aan de politie die bij mij aan de deur kwam benadrukt dat ik graag contact met de aangeredene zou hebben. Was dus tevergeefs. Dank voor de nette schade-afhandeling van de kant van Van der Aa/Klaverblad. Van de aangereden partij kan ik dat helaas niet zeggen. Dat zij dan dus zo. Ik hoop dit niet vaker mee te maken.
Verzekering
Alles netjes en correct behandeld en afgewerkt, zeer vriendelijk te woord gestaan. We worden altijd zeer goed behandeld en te woord gestaan.
Verzekering
Je kun voor al je vragen bij yvonne terecht niets is te veel.
Verzekering
Heel fijn kantoor om mee samen te werken als particulier. Nemen de tijd voor je en zoeken altijd naar een passend aanbod voor je.
Verzekering
Zoals gewend fijn, vakkundig en snel geholpen. Zeer prettig zoals we door het hele team geholpen worden.
Verzekering
Goede begeleiding mbt afhandeling schade auto.En met succes afgehandeld.
Verzekering
medewerkers van dit kantoor zijn heel klantvriendelijk, meedenkend, bekwaam, ondersteunend. dat geeft je een prima gevoel als klant
Aansprakelijkheidsverzekering
goed ter woord gestaan en snelle afhandeling . super goede service gr hetty
Verzekering
Goed geadviseerd en een duidelijke en snelle afhandeling
Aansprakelijkheidsverzekering
super goed geholpen goed advies zeer snel in de afwikkeling echt super goed en netjes uitleg over alles dik tevreden gr theo
Verzekering
Zeer correct afgehandeld zeer vriendelijk personeel, we worden goed op de hoogte gehouden