9.7
De Hypotheekshop Utrecht, Vleuten-De Meern
541 reviewsReview details
Review door Kelly
Hypotheek
Geschreven op: 10 juni 2026
Al sinds de aankoop van mijn vorige woning ben ik ontzettend blij met het advies van Roland. Hij legt complexe materie op een rustige en begrijpelijke manier uit, waardoor het voor iedereen goed te volgen is.
Daarnaast schakelt hij snel en is hij erg proactief. Zo zag hij de rente langzaam oplopen en zette hij, vlak voor het weekend, direct alles in gang. Hierdoor werden we de week erna niet geconfronteerd met een hoger rentepercentage.
Ook tijdens onze zoektocht naar een nieuwe woning kon ik Roland altijd een bericht sturen. Hij dacht mee en gaf advies over welk bod passend zou zijn voor de woning die we op het oog hadden.
Al met al ben ik zeer tevreden over de dienstverlening van De Hypotheekshop en kan ik Roland van harte aanbevelen.
Details adviesgesprek
Het adviesgesprek vond plaats in juni 2026.
De review is afkomstig van Advieskeuze.