Logo Advieskeuze.nl
Geef een review
Logo Advieskeuze.nl
Geef een review
Home

Koelie Vastgoed

Wij zijn een klein maar degelijk makelaarskantoor waar we FULL-SERVICE niet voor niets met hoofdletters schrijven. Wij komen graag geheel kosteloos en vrijblijvend bij u langs om u alles te vertellen over onze werkwijze, kosten en de waarde van uw woning.

Koelie Vastgoed is opgericht in 1996

Logo van Koelie Vastgoed
Afspraak maken

Locatie

Contact

036-5353297

bert@koelie.nl
http://www.koelie.nl/

Reviews

2.0
 
Een review is een persoonlijke ervaring van een consument. Alle reviews samen leiden tot een rapportcijfer. Houd er rekening mee dat niet alle consumenten hun ervaringen delen. Hierdoor is dit rapportcijfer geen gegeven, maar een subjectieve waarde.
Bekijk alle 2 reviews >

 

Verkoopmakelaar
: 2
Geef een review
19-4-2017 door Ans:
Zeer zelfingenomen man met een grote overredingsgraad van een bulldozer. Alleen vatbaar voor zijn eigen mening. Is de enig makelaar in almere ( en hoe krijg ik het voor elkaar die te vinden!) die geld rekent voor dingen die hij niet goed heeft gedaan als je besluit er mee te stoppen . Maar mond op mond reclame gaat snel....... Zelfs in de vorige review geeft hij een onbegrijpelijk antwoord als man van de wereld die erop rekent dat iedereen de situatie kent..
details
31-1-2017 door Danny:
Vervelende incoöperatieve verkoopmakelaar. Koopcontract deugde van geen kant, en de makelaar was niet bereid hierover te praten. Erg stug en zeer kort door de bocht. Op de eigen site heeft deze makelaar deze review direct verwijderd.
details
Reactie van Koelie Vastgoed:
De notaris het koopcontract opgemaakt. Wij voelden vanaf het begin veel onzekerheid bij Danny en hebben mede daarom zijn eerste voorstel geaccepteerd. Dit was op 19 december. Daarna heeft Danny door adviezen van meerder partijen 2 maal een afspraak om het contract door te nemen, op het laatste moment, afgezegd. Er móesten aanpassingen komen die echt nergens op sloegen. Verkoper wou van deze klant af maar makelaar heeft Danny in eerste instantie bescherming genomen vanwege het feit dat Danny een wat speciale jongen is. Op 12 januari zei Danny opnieuw de afspraak van die dag met drogredenen en er kon telefonisch niet worden uitgelegd waar het over ging. Hierna wilden verkopers dat het contract werd ontbonden waar ik het overigens toen mee eens was. Jammer voor Danny.

Tarieven Particulier

Verkoopmakelaar

Onze tarieven zijn goed maar alleen tarieven zijn niet leidend. Wij zijn FULL-SERVICEmakelaar en vinden de dienstverlening en het persoonlijke contact belangrijk. Wij vertellen u graag onze tarieven.

Bekijk de tariefstructuur

Aankoopmakelaar

Onze tarieven zijn goed maar alleen tarieven zijn niet leidend. Wij zijn FULL-SERVICEmakelaar en vinden de dienstverlening en het persoonlijke contact belangrijk. Wij vertellen u graag onze tarieven.

Bekijk de tariefstructuur

Over Advieskeuze.nl

Over ons
Blog
Veelgestelde vragen
Vacatures
Sitemap
Disclaimer

Inloggen voor bedrijven

Inloggen
Aanmelden

Contact

Advieskeuze.nl
Vanadiumweg 16
3812 PZ Amersfoort

Alles begint met een keuze!

Reviewbeleid | Privacyverklaring | Cookiebeleid