9.9
Bles & Van der Does
546 reviewsReview details
Review door Luc Molenkamp
Hypotheek
Geschreven op: 11 juli 2026
Ik ben goed geholpen en de hypotheek en aanschaf zijn goed begeleid en geregeld. Vragen werden altijd snel beantwoord en de bereikbaarheid en communicatie is goed. Nadeel vond ik dat zaken nog wel eens anders verliepen dan, naar mijn idee, werd uitgelegd. Hierdoor moest ik, onverwachts, zelf nog veel regelen en achter veel dingen aan gaan. Voor iedere partij zal dit dagelijkse kost zijn maar voor mij is het een eerste koop van een woning en dus niet vanzelfsprekend.
Reactie van Bles & Van der Does
Hartelijk dank voor uw uitgebreide review en het delen van uw ervaring. Fijn om te lezen dat u tevreden bent over de begeleiding van uw hypotheek, de aankoop, onze bereikbaarheid en de snelle communicatie.
We vinden het tegelijkertijd jammer om te horen dat bepaalde zaken anders zijn verlopen dan u had verwacht. Juist bij de aankoop van een eerste woning begrijpen we dat het proces nieuw en soms ingewikkeld kan zijn. Uw feedback nemen we dan ook zeker mee, zodat we onze begeleiding en verwachtingen nog beter op elkaar kunnen afstemmen.
Wij wensen u heel veel woonplezier in uw nieuwe woning!

Bles & Van der Does
Details adviesgesprek
Het adviesgesprek vond plaats in juli 2026.
De review is afkomstig van Advieskeuze.